| divinuu a întrebat:

Ce aty face daca intr-o zi v-ati trezi singuri pe lume? Singurul om de pe >>planeta.::

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil as incepe sa citesc foarte mult. As fi un devorator de carti. As cauta peste tot raspunsurile care m-au framantat o viata intreaga.

| Vizitiul a răspuns:

Cu siguranta nu m-as sinucide, nu eu mi-am dat viata, nu am dreptul sa mi-o iau. Il las pe Dumnezeu sa decida soarta mea. M-as simti solitar, dar totusi as incerca sa vietuiesc.

| User a răspuns:

M-as holba la poza tadrooling de fapt la...whistling. avatarul taulaughing

| lavynika a răspuns:

Cred ca pentru inceput m-as simti vesela si as cauta sa fac tot ce nu am putut face, dar imi voi da seama ca imi este foarte greu fara persoanele pe care le iubesc si probabil m-as tavali pe jos de dorul lor:d

| Dizzydizz a răspuns:

Pf.nu prea multe
Nu e distractiv chiar daca adesea ai nev sa fii singur cei din jur iti fac viata frumoasa
deci ar fi o monotonie totala
In schimb daca as fi cu iubitul meeeuuublushing

Las ca iti raspuns la asta daca pui intrebareahee hee

| paramore a răspuns:

Abia at mi-ar veni curajul sa ma urc la volanul unei masini singurathinking na uite ca mi-ai dat o idee, de cand vreau eu sa-i conduc masina prietenului meu, abia at am okazialaughingsa vezi ce raliuri baglaughingte-as lua si p tine, dar na, dk o sa fiu singura fata dp planeta\dancing

| vlaaddd a răspuns:

As fi cel mai fericit.

| un copil:x a răspuns:

Doamne fereste, cred ca ar fi cel mai urat lucru care mi s-ar putea intampla:-s. M-as simti foarte singura si as plangelaughing pentru ca mi-ar lipsi absolut toate persoanele pe care le cunosc chiar si cele pe care nu prea le am la inimahee hee

| VodkaCoca a răspuns:

As face tot ce e interzis, ilegal ecc. laughing)))))smug

| Georgianna3723 a răspuns:

As incepe sa planglaughing. Cred ca as deveni o salbatica thinking avand prin preajma doar animale laughing)

| shifii a răspuns:

M`as plictisiiiiiiistraight face fara nimeni langa mine, e plictisitoor.straight face

| Dumb0 a răspuns:

As tipa pana as muri laughing

| Dumb0 a răspuns:

A da si inainte de asta as bea pana vomit si chestii din astea laughing si as manca un iepure thinking

| Cromasston a răspuns:

M-as plictisii...as incerca sa supravietuiesc... m-as plimba prin toata lumea ca un om plictisit.

| p3bogdan a răspuns:

Ce divina estilaughing)pai probabil as cauta o masina super tare as luao daca nas muri as cauta un avionlaughing

| yulian4k a răspuns:

As merge la Marele Canion(America)si as sari in jos tot cu masina in care ma voi afla.

| dany4ok a răspuns:

As vrea eu sa fie asa mi-ar placea sincer sunt satul de atata prostie imi place singuratatea as mai vrea un caine si o fetita cu mine big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu.
As cauta urme de om laughing

| mytzzu a răspuns:

Hm as cauta un mp4 si as asculta muzica. daca vrei iti dau si tie voiebig grin