| prizeFTW a întrebat:

Ce au toţi cu justin bieber? Nu-mi place cum cântă dar nu-l urăsc.Nu înţeleg de ce toţi se iau de el. Măcar ziceţi-mi şi mie să ştiu.

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Nici eu nu am nimic cu el, cei mai multi care se iau de el au pana in 20 de ani si se oftica. El are ce vrea si ei stau tristi in fata calculatorului, sunt invidiosi si atunci se iau de el. Nu au ce sa fac, daca ar avea nu sa-r mai lua de el. O zi buna!

7 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu am nimic cu Justin Bieber. "Probalil invidia".

| RockNbeer a răspuns:

Sunt invidiosi pe aspectul fizic, pe modul in care canta, pe fani pe care-i are...etc,stiu tu.
Asa-i ca am dreptate?

| Fridăm a răspuns:

Invidia, măi. Toţi îl urăsc pentru că vor faima lui şi puştioaicele de 12-16 ani la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata ca un gay, canta ca un gay, e gay. Sa nu se inteleaga gresit, nici eu nu am ceva cu el dar cam astea probabil ca ar fi motivele pentru care lumea face misto de el.
Aceeasi intrebare mi-o pun si eu legata de Chuck Norris.

| Bondarel99 a răspuns:

Nici eu nu inteleg, cum poti sa urasti pe cineva care nu ti-a facut niciun rau? Eu nici nu stiu ce canta, dar e un mare fenomen si are lumea la picioare, sa nu mai vorbim de milioanele de dolari pe care le are in cont.Sunt sigura ca toti care il injura si spun ca il urasc ar da orice sa duca viata pe care o are el.Si de unde stiti voi ca e gay? Adica voi criticati oamenii doar dupa aspectul fizic? Ce lume...

| Piratul10 a răspuns:

Nici eu nu am nimic cu el, toată lumea zice ca e gay si il ia la ras si găsesc ei si alte motive.
Eu am ascultat o singura data o melodie de-a lui si mi-a plăcut.
Eu cred ca toți il uriașe din cauza faimei lui si sa găsit întâi un apoi doi sa răspândit vestea pana la tot poporul.

| KristalPop a răspuns:

Http://www.ziarulatac.ro/......xual-30301
Pe scurt, Justin Biberon suge castravete. Ce ciudă am pe el...