| Anduuu a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje credeti ca implica dezvoltarea noilor tehnologii?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
Avantaje:
Ne va fi mult mai usor sa gasim rezolvarea problemelor noastre, intr-un timp cat mai scurt.

Dezavantaje:
Faptul ca o sa fie mai multi cu probleme de greutate, care stau toata ziua si se bucura de tehnologie uitand altelea.(mehh nici eu nu-s perfecta si eu mai exagerez...)Insa daca va conta tot la fel de mult sau mai mult aspectul fizic se va rezolva.Sa nu mai spun de ochii care-s afectati si de lenea de a face ceva singuri fara ajutor.
O zi buna!

| Anduuu explică (pentru zurick):

Ai dreptate..la ideile astea si la inca, cateva m-am gandit si eu, dar am de facut un eseu de 3 pagini pentru intrebarea asta laughing
D-aia m-am gandit sa intreb aici..sa vad, altii ce cred?!
E o intrebare chiar buna, dar nu am prea multe raspunsuri sad

| zurick a răspuns (pentru Anduuu):

1.N-ai pus categoria potrivita si din acest motiv nu ai decat raspunsul meu.Te sfatuiesc sa muti intrebarea la Stiinta si Filozofie fiindca acolo sunt destui care asteapta provocari de gandire.
2.Deabia ai postat-o laughing
Oricum mai bine pui intrebarea acolo.

| Anduuu explică (pentru zurick):

1.Mersi..o sa o postez acolo
2.Ma refeream ca eu nu am gasit destule raspunsuri..nu ca nu am destule la intrebarea postata happy