| floricicadecolt a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in aceasta saptamana de vacanta?

Răspuns Câştigător
| Miranda27 a răspuns:

Sa imi fac propria carte (de mana), sa desenez, sa ma distrez cu prietenele, sa petrec mai mult timp cu familia, si nu stiu mai vad euwinking. A si sa dorm. Tu ce ai de gand sa faci? happy

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Imi este de ajuns sa supravietuiesc.

| ihavenoidealel a răspuns:

Dorm si stau la pc

| positivity a răspuns:

Aș avea multe de făcut săptămâna asta. Ar trebui să învăț, să-mi fac temele, să mă uit la filme/ seriale, să citesc niște articole, să citesc niște cărți, să mă relaxez, să dorm mult, să vizitez niște rude, să desenez.

| zurick a răspuns:

Sa stau pe calculator,sa lenevesc, sa incerc sa dorm(poate voi reusi, am zis doar poate), sa citesc, sa ma descopar ca inca n-am facut asta si sa aflu ce-mi place pentru ca am timp s-o fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să învăţ.

| Carmen100 a răspuns:

Nimic special.
Ies pe afara cu prietenii, mai la o plimbare, mai la o bulgareala, fac niste teme, ascult teme si astept sa se termine happy
Mi'ar fi placut sa mergem la munte dar na...

| einenebun23 a răspuns:

Sa ma distrez alaturi de prietenii mei.

| daniellle a răspuns:

Honestly, am de gând să stau în pat cu un bol de cereale în braţe, cu iubitul meu la telefon, urmărind serialul meu preferat.

| badboybitter a răspuns:

Sa merg la munte, sa ma distrez si sa-mi fac de cap cu prietenii mei.

| Elenaeli22 a răspuns:

Sa fac o carte, sa desenez, sa stau toata ziua pe net, sa compun poezi, sa ma distrez cu prietenele etc.

| EuDeeu a răspuns:

Sincer as vrea sa ma distrez si o voi face, doar ca ma voi mai si pregati de olimpiada... sad

| AndutzaTa a răspuns:

Nu stiu exact ce voi face, dar stiu ce nu voi face...nu voi invata! Ha ha ha!

| iiHiddenDay a răspuns:

Sa ma joc ranked pe LOL

| Gabitaa29 a răspuns:

3 cuvinte : Le-ne-vesc :3 laughing