| L33thaLL a întrebat:

Ce bijutier, farmacie din constanta stiti unde se face gaura pentru cercel? dau funda+vote+mass cu mersilaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai rezolvat problema te pot ajuta eu. desi nu sunt din ct. sunt din cluj. dar neam putea intalni undeva eu lucrez pe timp de vara la salon de tatuaje si piercinguri. am avut si eu cateva happy daca doresti. pot sa iti las un nr de telefon. sau pentru alti doritori de piercinguri. rog seriozitate happy 0746288531 (oxy)