| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Ce cadou as putea face parintilor de craciun?

5 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Ce simbolistic pentru familia ta. Un voucher la shoping in magazinul lor preferat, un voucher la piscina...

| neacsumihai2009 a răspuns:

Ia-le un voucher pentru o sesiune de cuplu la un spa din apropiere

Masaj, impachetari, chestii

| Bibble a răspuns:

Mamei tale ii poti lua un buchet de flori, iar tatalul poti sa-i iei vreun set (asta fac eu in fiecare an laughing ) Dar nu e o idee buna sa dai multi bani pe cadoul lor, cred ca prefera sa le dai cate o portocala decat sa-ti cheltuiesti baniilaughing

| JustSquirrels a răspuns:

Nota mare la teza. Cred...

| clareraspunsuri a răspuns:

Ii poti lua mamei tale florile ei preferate, si o ciocolata pe langa, iar tatalui tau o sampanie sau o sticla de vin bun. Funda. :3