| BadBoyy a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar fi cel mai potrivit sa-il dau unei colege de clasa cu care ma inteleg cel mai bine de craciun?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Stau şi mă minunez. Cum ai putut să creezi o asemenea catastrofă de text? Oameni buni, în ce ţară trăiţi, la ce şcoli învăţaţi să scrieţi şi să vorbiţi româneşte? Şi nişte străini, după vreo trei - patru ani de stat aici printre noi, cred că vorbesc mai bine decît voi. Ferească Dumnezeu!

| BadBoyy explică (pentru corolav):

Ia mai du-te tu draq bai inteligentule

| Trolli a răspuns:

O esarfa, un ursulet de plus, ceva simbolic.

| Artemis94 a răspuns:

Pune pe cineva sa intrebe ce si ar dori, si daca se poate cumpara-il. funda?