| VeryKiwiful a întrebat:

Ce cadou i-as putea face celui unui bun prieten? e baiat si implinseste 15 ani.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O poza cu voi 2 cand erati mai mici pusa intr-o rama frumoasa cu o dedicatie pe ea cum ar fi "a mai trecut un an si tot prieteni am ramas si vom ramane mereu" sau ceva de genul intr-un fel mai poetic. Sau o cana personalizata pe care sa scrie "pentru cel mai bun prieten" sau daca te lasa sa alegi tu mesajul scrie-i ceva emotionant, parerea mea astfel de lucruri le va pretui mai mult decat o bijuterie si etc. Succes!:*

| Emma a răspuns:

Un ceas
O bluza frumoasa
Un parfum
Un lantisor\bratara

Depinde si ce bani aiwinking

| R3DszZz a răspuns:

Buna,
Eu te sfatuiesc sa ii cumperi o felicitare cu,, La multi ani" si cu ceva specific din Diverta si sa scrii tu in ea ce simti. El va aprecia. Ii poti lua si o poza care sa i-o inramezi si sa i-o dai cu tine si el. Cumpara-i un parfum de firma, precum D&P. Parfumurile D&P miros foarte bine si se pastreaza mirosul. Acolo are si deodorand.
Cadoul, ca sa intelegi este:
-O felicitare frumoasa in care sa scrii ce simti si cele mai bune urari din partea ta;
-Un parfum sau deodorant(amandoua daca ai bani) frumos mirositor;
-O bluza frumoasa.

Asa i-as darui eu.
Succes!
Sper sa ii placa cadoul!
Numai bine!