| RoxAnana a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului de ziua lui? Tinand cont ca nu prea stiu ce vrea sau ce ii place si ca ar fi primul cadou? asa ca vreau sa fie ceva speciallove struck sa isi aduca aminte.
p. s:nu poarta bijuterii si am la dispozitie o saptamana...big grin

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani, voua, si sa fiti iubiti. Legat de cadou, role, schiuri, daca schiaza, patine, ceva legat de sport. Pa!

| Evellin a răspuns:

Pei poti sa ii faci cadou o pernutza cu pozica tha.sau o pufoshenie cevahee hee bft:*

| Panteryas a răspuns:

Salut,daca as fi in locul tau i-as cumpara (alege din astea):
-Un tricou sau o perechie de adidasi Puma sau Nike.
sau
-Un parfum barbatesc.Noroc!

| AislinnLowery a răspuns:

Http://www.drtees.ro/
eu pentru asta as opta. alege unul cu un mesaj haios si sigur il tine minte;;)