| Anne2000 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face "prietenului meu cel mai bun"? Precizez ca implineste 18 ani si as vrea ceva simbolic, ca sa-i arat ca tin la el nu cred ca trebuie sa-i ofer parfumul cel mai scump sau nu stiu ce. M-am gandit ca ar fi dragut sa-i ofer un ceas, sau un parfum...n-am idei. Eu am 14 ani, poate va ajuta la ceva. El e o persoana vesela, glumeata si nu e materialist deloc.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Merge perfect si un ceas de mana dar si un ceas de birou, un portofel, o rama foto digitala, un aparat de ras, parfum,

| Anne2000 explică (pentru mona):

Apropo de ceas. Atunci cand o sa il ofer o sa ma intalnesc cu el si nu stiu cum sa il ofer? Ar trebui sa il imapachetez?

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

Daca zici de ceasul de mana si nu are cutiuta cand il cumperi atunci cumpara o punga pentru cadou dar mica[exact cat sa intre ceasul]

| Anne2000 explică (pentru mona):

Si crezi ca-l va multumi?

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

Daca zici ca nu e materialist atunci il va multumi

| Anne2000 explică (pentru mona):

Un parfum pe langa acel ceas ar merge? Nu vreau foarte scump.

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

Normal ca merge, in hipermarket gasesti parfum la toate preturile

| Anne2000 explică (pentru mona):

Multumesc mult.

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

Cu placere!