| Raluka_5518 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenului meu?big grin

6 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

laughing, pai ce cadou i-ai putea face, da si tu mai multe detalii ca acum depinde si de genul lui...
cati ani are? daca e mare, mare i-ai un set Gilette Fusion rolling on the floor Spuma de ras, aparatul de ras si aftershave-ul.
e cam scump dar merge, eu as vrea unul sad

| bianca154 a răspuns:

Cred ca e indeajuns sa-i daruiesti inima ta. este cel mai frumos cadou, dar banuiesc ca inima ta deja i-ai daruit-o. te sfatuiesc sa faci o perna cu poza voastra, in forma de inima.sau un poster cu poza voastra, mare, incat sa-l puna pe perete.inca o varianta ar fi sa-i cumperi 2 lanturi in care sunt 2 jumatati de inima. o jumatate o tii tu si cealalta o tine el( nu stiu daca se gaseste asa ceva in Romania). sper ca ti-am fost de folos

| DamnedDark a răspuns:

Prezervativ laughing daca e cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartela cosmo cu 10 euro tongue

| Raluka_5518 explică:

Si eu ma gandeam la acel lant big grin

| Raluka_5518 explică:

Dark97 stai linistit ca prezervativu il l-am facut cadou tonguelaughing