| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenului meu?

13 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Catuse din puf roz si un zbich laughing glumeam i-ai un pachet dinacela cu gel de dus spray si ce mai are in el

| papusica987 a răspuns:

O noapte fierbintee:X

Răspuns utilizator avertizat
| xanderblackx a răspuns:

In primul rand mi se pare normal ca tu sa fi cadoul perfect pentru el. Pune-ti imaginatia in rol si gandeste-te... oare ce l-ar bucura pe el cel mai multwinking

| MaStErShOt a răspuns:

Pai ai de alege dintr-un Cadillac, Ferrari sau Bentley. Si daca nu vrea niciuna inseamna ca ori e prost ori e minor.

| RazvanRms a răspuns:

Un sicriu si un loc de veci, poate si o pomana.Ce poti sa-i faci cadou un lant un parfum un pulover orice e bun!

| iopoiop1 a răspuns:

Nu putem noi sa-ti dam idei, tu il cunosti cel mai bine, trebuie sa stii si tu ce si-ar dori acu nah... daca eu iti zic sa-i dai o pereche de chiloti nike crezi ca l-ar bucura?straight face

Mult succes!

| CrazyStrike a răspuns:

O cutie mare in care sa fie amantu! Nu o sa il uite niciodata

| Alina2910 a răspuns:

O inimioara sau ceva personalizat...o cana cu voi 2 sau o perna

| Metallica4ever a răspuns:

Un ceas ar fi frumos si clasic dar si un parfum dulce sau fresh sau i-ai un pulover si un fular sau o esarfa

| Xtina19bbb a răspuns:

Parfum
jocul video preferat
camasa de firma
o carte interesanta (dk ii place sa citeasca)
un masaj romantic
bijuterii(un lant sau o bratara)
un ceas
un album muzical
cv legat de fotball(dk ii place thinking ..echipa lui preferata)

dk imi mai vine cv in cap revinlaughingbig grin

| Robert8764 a răspuns:

O noapte de dragoste!

| SEBY69 a răspuns:

O camera de hotel,lumanari,petale de trandafir,o aparitie sexy,if you know what I meanlaughinglaughinglaughing Gulmea,fa-i cadou ce-i place,o minge de footbal,un joc video, sau altceva, tu stii il pasioneazahappy, da nu ai nici o idee, poti incerca si prima mea ideewinkingwinkingwinking