| zuzushi a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unui baiat, unui coleg? La scoala, ne facem fiecare unul altuia, cadouri de Craciun. Nu am nicio idee despre ce i-as putea face cadou... As vrea sa fie si ceva mai amuzant. Il cheama Pasareanu... Dar nu am nicio idee! Va rog, chiar am nevoie de ajutor. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i faci un tricou personalizat. Cu o pasare si eanu la sfarsit, cu vreo expresie pe care o foloseste des...

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti sa ii faci cumperi o jucarie gen colivie. Poate o jucarie de asta cu o pasare in ea sa ii zici ca ii dai si pereche laughing

| Aliyaa a răspuns:

O pasare de pluslaughinghee hee

| Denisa a răspuns:

Un pachet de prezervative si niste chilotei tanga de baietilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa ii faci cadou o pasare laughing
Va crede ca razi de numele lui laughing
Un cd... ( artistul preferat) thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trebuie sa ii fac un cadou colegului meu si nici eu n-am idee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pupic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unui coleg...pai cred ca ceva pentru birou, un suport de pixuri sub forma unuei mingi, o cana cu mesaj sau cu zodia lui si mereu au dat bine chestiile de plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pupic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie; eu cred ca o sa-i cumpar o cravata(se imbraca office si ii sta super:X)

| vyorika a răspuns:

Pai eu ce sa spun? Ar fi de dorit sa ii oferi ceva din inima ta, ceva de care isi poate aduce aminte de tine! XD