| AliceIDK a întrebat:

Ce cadou ii faceti mamei voastre de ziua ei?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu mai am mamă!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Cred ca niste flori.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna, in fiecare an ii fac cadouri, flori, diferite obiecte, imbracaminte, dulciuri, dar niciodata nu am indraznit sa ii zic: Mama te iubesc! cred ca asta ar fi cadoul cel mai valoros...si trebuie zis atata vreme cat inca este in viata.love strucklove strucklove struck

| cherrybomb a răspuns:

Eu as cumpara o rama foto. si as face un colaj cu familia mea.sau i-as lua parfumul preferat

| ignore a răspuns:

Orice haine florii parfum o bijuteriehappy

| AliceIDK explică:

@caramela : intr-adevar, cel mai valoros cadou este : Mama, te iubesc! Imi dau lacrimile
@Legiuitoarea : 1. ti-a murit mama de mica ...imi pare rau 2. sunteti mai... In cateva cuvinte, imi pare rau ca ti-a murit mama!