| tal4556 a întrebat:

Ce cadou ii pot lua unui baiat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine iti este acest baiat (prieten, frate, ruda sau fiu), ce varsta are ( intre 1 an si 20-30 sau mai mult), si bineinteles, de ce buget dispui (10 lei - 10.000 euro) pentru cadou, poti cumpara de la o masinuta de cativa lei, la carti, plovere, adidasi, ceas, bicicleta sau chiar masina.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O baterie externă.

| Demetrov a răspuns:

Un ceas cu curea din piele si un parfum.

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Depinde in ce buget si ce varsta are.
Dar daca ii cumperi un ceas, pix parker, breloc, nu cred ca o s-a cam dai gres.

| kepler22b a răspuns:

Pai daca are varsta cuprinsa intre 10-14 ii poti lua un cd cu un joc ceva. PS sau indiferent ce foloseste el.
Daca e mai mare, de 14 ani. Cred ca un ceas ar fi un cadou excelent.