| Mitrecelmare a întrebat:

Ce cadou sa-i fac iubitei mele de Craciun?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Un urs de plus, dupa cum ai zis, este o varianta foarte buna. Mai pune langa el, daca e, o floare si o cutie de bomboane.

2 răspunsuri:
| ogga00 a răspuns:

Ai putea sa-i iei un ursulet, sau daca iti permite bugetul un telefon, o tableta. Si langa desigur ii poti pune un trandafir rosu si o cutie de bomboane.

| Larisaaaaaaa16 a răspuns:

Depinde de ce fel de fata este ea, daca este genul putin fitoasa ia un parfum bun de la douglas, daca e mai normala, ca sa zic asa, ia o bratara, colier, intelegi tu, dar mergi la sigur cu un urs din acela urias si un buchet de trandafiri rosii, craciun fericit apropo