| ionut118932 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac unei colege bune? E ziua ei si nu stiu ce cadou sa-i dau...

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de cati bani dispui, poti sa ai cumperi o bratara, un set dinacela cu parfum/gel de dus/sprei sau o bluzita de toamna ar fi ceva.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O carte

| Exactul a răspuns:

Sa stii ca daca sunteti prietene nu conteaza numai cadoul, conteaza gestul.De exemplu daca nu dispui de o suma mare ii poti cumpara un ursulet de plus si sa ii mai faci o felicitare.Sau ii poti lua ceva ce ii place. Sper ca te-am ajutat!