| OlariuRox a întrebat:

Ce cadou sa-i iau iubitului meu la majorat?

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Eu i-aș face un tort mare mareee în formă de inimă, pe care să scrie : „ Te iubesc! " big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde ce isi doreste...un ceas ar fi potrivit

| Axys a răspuns:

Sal!

un ceas de mana
o minge de fotbal
o bratara
o sapca
un parfum
un tricou
un ursulet de plus happy
o canita cu zodia lui *asa pare interesant!
o scrumiera daca e fumator
papucei de casa tongue.

| Axys a răspuns:

Nu mai am idei happy

| andru10best a răspuns:

Un ceas, o carte, o jacheta, un lant (daca poarta), o camasa, articole de ingrijire... si o cheie de masina cu un mesaj haios - "am facut primul pas. nu mai ramane decat ca tu sa il faci pe ultimul si cel mai important... cumpara masina visurilor tale."

| swsss a răspuns:

Personalizeaza un tricou cu '' Am facut 18, abia astept sa fac 69 '' laughing

Funda?