| Dawniix a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei si bunicii de craciun? big grinbig grin

8 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ai putea sa le cumperi un lantisor, un parfum, un inel etc.Sau poti face ceva facut de tine asa vor aprecia mai mult.Bafta

| cryssu2008 a răspuns:

Ai putea sa ii faci ceva persoanlizat: de exemplu un album cu fotografii de familie, sau daca servesc cafea sau ceai... poti sa le cumperi cate o cana personalizata: "Cea mai iubita bunica" sau mama.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Mamei tale ai putea sa ii cumperi un parfum frumos si o ciocolata Milka I love you.Iar bunici tale ai putea sa ii cumperi o un paltisor cu numele ei pe el :* Sper ca te-am ajutat. puppy dog eyes

| GoddessMaui a răspuns:

Mamei tale ii oferi o rochie neagra si bunicii un cosciug.

| Hieer a răspuns (pentru GoddessMaui):

laughing ai fost rea/rau la faza cu cosciugu'laughinglaughing

| GoddessMaui a răspuns (pentru Hieer):

Rea big grin Goddess inseamna zeita.

| Hieer a răspuns (pentru GoddessMaui):

Nici nu m-am uitat la nume ...sincer.laughing

| Flaviia16 a răspuns:

Depinde de suma pe care o ai la dispozitie thinking dar ceva ieftin si de efect ar fi o bratara de argintbatting eyelashes preturile sunt de la 30 de lei in sus. stim si noi ca femeile adora chestiile de genu laughing >big grin