| Ramona_Damaris_1997 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitului meu de majorat?

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Coitus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce buget ai?
Dacă vrei doar ceva semnificativ, ia o poză cu voi doi şi pune-o într-o ramă. Dacă nu, încearcă haine, parfumuri. Băuturi alcoolice, depinde, tu ştii cam ce i-ar plăcea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce stii ca'i place si ca vrea, si ca iti permiti.O noapte pufoasa, sau cumpara i ceva ce iti permite bugetul.(daca esti impreuna cu el banuiesti ca stii cateva lucruri despre el care te ar putea ajuta sa alegi un cadou mai pentru el). Bfta!

| emanuelropan a răspuns:

Pai eu spun sa ii dai bani, decat sa ii iei ceva ce nu ii place mai bine ii dai bani si isi ia el ceva sau poate vrea sa isi stranga bani sa dea pentru permis de aceea mai bine ii dai bani