| eusunteusituestitu20 a întrebat:

Ce cadou sa le iau parintilor de Craciun?

7 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie (daca nu au).

| rutanklan a răspuns:

Un prezervativ!

| eusunteusituestitu20 explică (pentru rutanklan):

Esti facut pentru alocatie, copiluoh go on.

Răspuns utilizator avertizat
| Miruu12 a răspuns:

Frumos gand happy! Nu stiu dar ai putea sa le iei ceva ce stii ca le.ar place big grin. Cum ar fi ceva suporturi cu lumanarele sau chestii de.astea de Craciun. Animalute mici din portelan daca vrei happy.

| Infinity098 a răspuns:

Buna big grin! Parintilor le poti cumpara o rama foto digitala ( sau clasica ) in caare sa pui poze ce va vor aduce aminte de momentele amuzante, si calatoriile voastre big grin happy Poti sa mai adaugi o felicitare confectionata de tine sau le poti da si ciocolata big grin Funda? puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

| andreea_6258 a răspuns:

Ai putea sa le iei separat, mamei un balsam de par sampon, etc. iar tatalui la fel