| Neymar2 a întrebat:

Ce cadouri sa ii fac unui coleg?

Suma minima : 20 lei, maxima 50 lei parca!

4 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Depinde de cei place colegului tau. daca e sportiv i-ai o minge de fotbal... totul depinde de preferintele lui un parfum, un lucru de ornament - ceva din portelan, un tablou. un album foto, o rama foto ( nu ma refer la cea digitala )

| emabrumareanu29 a răspuns:

O minge de fotbal

| Amelya02 a răspuns:

Maimutoi, abtipild de perete... chestii mai reprezentative.simbolice.

| Dianutsa a răspuns:

Buna!

Pai in primul rand trebuie sa te gandesti ce il reprezinta cel mai mult.
Daca ii plac hainele la moda poti sa te duci sa ii cumperi un pulover, care nu ar costa mai mult de 50 RON. (exemplu: la mall am vazut ca au acum reduceri, deci poti sa ii cumperi un lucru frumos si de calitate) asta sigur il v-a multumi.
Conteaza si varsta, daca are peste 14 ani, nu ii poti cumpara maimutoaie si masinute.
Poti sa ii cumperi si un breloc, un tricou pe care poti sa il duci la un magazin care editeaza tricouri si sa pui o poza cu voi 2.
Daca ii place fotbalul poti sa ii cumperi o minge.
Sau un cd cu muzica (cantaretul preferat sau trupa)

Sper sa te fi ajutat. Mult noroc in alegerea cadoului dorit!