| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadouri sa ii iau iubitei mele de ziua, implineste 15 ani? i-am luat cam tot ce se putea mp4, ursuleti, lantisoare etc. ceva care sa nu fie fff scump.

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Ai o poza cu voi doi in PC? cumpara o rama frumoasa si scoate-o la imprimanta. pune poza cu voi doi in rama. si ii mai poti lua un bibelou cu doi ingerasi(sau ursuleti, indragostiti, delfini).

sa va distrati! happy

| JustLiveYourLife a răspuns:

Pai depinde ce gusutri are... ii poti lua doar un fir de trandafir si o felicitare in care sa ii spui cat de mult o iubesti ( asta daca ii place romantismul ) mie ca fata, mi-ar placea sa vina prietenul meu cu un trandafir rosu sau alb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice sa ii iei iubitei tale un buchet de trandafiri si un ursulet de plus.

| dacris a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile din argint gasesti pe www.danasilver.ro modele frumoase de bijuterii si la preturi accesibile.