| vecinata a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa detina o domnisoara/femeie?

2 răspunsuri:
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Incantatoare, fermecatoare, atragatoare,, irezistibila, eleganta, rafinata, perfecta, incredibila, unica,uimitoare, exceptionala, seducatoare, magnifica, vesela, superba, deschisa, sentimentala, romantica, senzuala, temperamentala, gratioasa, magica, divina, de neconceput, misteriosa, tainica, interesanta, captivanta
intelegatoare,foarte energica laughingintelectuala,
sociabila,comunicativa,inteligenta,perspicace.
criticahappyhappy,,disciplinata,educata,rezervata cateodata,capricioasa laughing
sfatuitoare,darnica,harnica,batausa laughing
iubitoare, stiu sa iert intotdeauna dar nu uit,miloasa,credincioasa(respectuasa,prietenoasa,
ambitioasa, tupeista, impunatoare,
rautacioasa cu oamneii scarbosi, astea sunt calitatile mele fiecare femeie e diferita de toate

| McInnna a răspuns:

Sinceritate,onestitate,incredere in cea ce face,frumoasa,simpla nu machiata pana nu mai poate,decenta,ascultatoare,intelegatoare, harnica
sincera sa fiu nu am cuvinte destule sa descriu o domnisoara adevarata, e unicawinking si nu gasesti pe toate strazilebig grin