| sweet23_4654 a întrebat:

Ce carte de dragoste ati citit care v-a impresionat ff mult?winking si vreau raspunsuri de la persoane care iubesc sa citeasca si au citit multe carti nu de la cnwa care a citit o carte si zice ca`i cea mai frumosbatting eyelashes big grin a si. FUNDAbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place Sophie Kinsella- La cumparaturi cu bebe happy. Este o poveste foarte interesata de iubire, iubirea iese la iveala cand apare un bebe si o alta femeie.

| candydream a răspuns:

Pai citesc mult dar ceva impresionant a fost:Heidi, Batranul si marea, Dante.

| bumblebee a răspuns:

La rascruce de vanturi si
vampire academy mie mi-au placut foarte multhappy

| Diana16 a răspuns:

La rascruce de vanturi - emily bronte

| Rox_1967 a răspuns:

Dama cu camelii-alexandre dumas:X merita sa o citestihappy:*

| ale_9361 a răspuns:

Am citit multe carti la viata mea si pot sa spun ca cea mai tare si impresionanta este seria Amurg!big grin