| mikamik a întrebat:

Ce carti ati putea sa imi recomandati? sunt amoroasa dar imi place mult drama.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dragoste & dramă-Mihail Drumeş-Scrisoare de dragoste, Invitaţie la vals, Elevul Dima dintr-a 7-a, Cella Serghi-Pânza de păianjen, Cartea Mironei, Genţiane, Ion Grecea-Talida, Moartea lebedei, Fata morgana, Ionel Teodoreanu-Lorelei, Mihail Sebastian-Oraşul cu salcâmi, Radu Tudoran-Fiul risipitor, Corina Cristea-Castanii roşii, parfumaţi şi naivi, Emily Bronte-La răscruce de vânturi, Collen McCullough-Pasărea spin, Nicholas Sparks-Jurnalul unei iubiri, O plimbare de neuitat, Ian McEwan-Ispăşire

4 răspunsuri:
| inghetsatacufistic a răspuns:

Contract de casatorie de Gardonyi Geza love struck
este superbaaa happy

| oanna_7222 a răspuns:

Mizerabilii : Gavroche si Cosette. Drama big grin

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cum esti, amoroasa? laughing

"Dragostea in vremea holerei" si "Manon Lescaut", 2 romane faine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Per Olof Ekström – N-a dansat decat o vara. Mi-au dat lacrimile la un moment dathee hee