| Luchian7 a întrebat:

Ce carti de citit cu politisti si de psihologie imi recomandati?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresti carti cu politisti sau romane politiste cu crime?
Daca e vorba de romane politiste recomand cartile Agathei Christie, sunt geniale.
Daca doresti carti cu politti tot romane politiste trebuie sa cauti dar nu in toate apar politistii unele fiind cu detectivi particulari, altele aratand doar crime.
Poti incerca "Dragonul Rosu", "Cartile pe masa", "Cadavrul din biblioteca".

| Dєєa a răspuns:

Pai Cursa de soareci de agatha cristie, Misterul narcisei galbene de Edgar Wallace
nu te lua dupa titluri sunt cu crime si politisti le-am citt vara trecuta.

Funda?

| Luchian7 explică (pentru Dєєa):

Http://www.tpu.ro/......anticipat/
citeste aici! Crezi ca omu inainte sa intrebe nu cauta el un raspuns bun si sincer? apoi pune intrebarea

| Dєєa a răspuns (pentru Luchian7):

Mmm/ Interesant. si ce daca am facut asta? big grinwinking

| Luchian7 explică (pentru Dєєa):

Pai in primul rand nu ai voie sa copiezi raspunsuri(pentru a primi funde si a castiga un concurs) iar in al doilea rand ai fost raportata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Luchian7):

I-ai dat peste nas, bravohappy

| xDariuss a răspuns:

O super carte de psihologie
"Ghidul personalitatii alfa" -Pera Novacovici.
Daca iti place psihologia, trebuie s-o citesti.
Lectura placuta!