| Arixandra a întrebat:

Ce carti fantasy cunoasteti? Sa fie cu supranatural Ș vampiri, varcolati, fantome, etc. Ceva care sa nu ma plictiseasca happy

Dau funda! big grin

8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Eu cumpar mai mult "romantic novels".

| Almássy a răspuns:

1.jurnalele vampirilor
2.cronicile vampirilor
3.twilight si alte carti de stephenie meyer

| CrazyStuff a răspuns:

Seria "Vampirii sudului" de Charlaine Harris, "Fortele raului absolut" de Kelley Armstrong, "Jurnalele Vampirilor-Jurnalele lui Stefan" de L.J. Smith, "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis, le-am citit pe toate si ti le recomand si tie. Sper ca te-am ajutat. :*

| FeliciaN1 a răspuns:

Cauta CRUCEA autor F.M. CERCEL.O gasesti pe net. E romantica, cu vampiri si sigur nu o sa te plictiseasca. Anul viitor aparea si continuarea happy