| Daria a întrebat:

Ce carti imi recomandati, care se gasesc in perioada asta la librarii? Imi plac cele fantasy/paranormal, horror, adolescenti.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Jurnalele vampirilor love struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| PяInCєSs a răspuns:

Eu ti-as recomanda : Codul lui DaVinci ( mie una mi-a placut ff mult cartea aceasta ) Inger si demon ( D. B), La raul Piezda am sezut si am plans, Jurnalul unui mag, Alchimistul ( Paulo C), Neasteptata iubire ( Sandra B ), Printesa din Sega, Iubirea ascunsa, Un milion de trandafiri, Crima din Montville (Demian J)...

| dragos2014 a răspuns:

Carte online publicata pe siteul personal : Vampirul Negru este povestea celui mai puternic vrajitor al lumii, primul erou negativ care conteaza cu adevarat.
SI pe site mai exista si alte romane fantasy in limba romana dar si in engleza, depinde cum preferati sa cititi. Eu personal recomand Vampirul Negru pare mai buna decat cel de al doilea roman : Razboiul Runelor.
Vizitati www.freefantasybooks.com si alegeti sectiunea in limba romana.