| ASimpleUser a întrebat:

Ce carti imi recomandati sa citesc sunt in clasa a v a si nu prea stiu ce carti sa citesc (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| InGeErAsSh a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda sa nu kitesti...ca te doare caputul si...

3 răspunsuri:
| ch0c0latemix a răspuns:

Singur pe lume, steaua sudului, ocolul pamantului in 80 de zile, colt alb...

| ASimpleUser explică:

Sunt baiat nu fata

| MamaOmida_3153 a răspuns:

Deoarece esti inca micuta iti recomand scufita rosie in engleza si franceza si ursul fram polar in versiune tai quando digitala :d sper ca ti.am fost de ajutor vreau FUNDAAAA.