| Possible a întrebat:

Ce carti imi sfatuiti sa citesc psihologice,romantice, erotice? Despre femei si barbati? Dau funda pentru carti bune.

3 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

Depinde de varsta ce o ai.Psihologice nu-s pe intelesul oricui.Depinde de ce hobby practici,ce te pasioneaza, ce vrei sa stii, carti care sa te ajute in cariera ta. ORICE carte te ajuta sa-ti imbogatesti vocabularul, cunostintele generale dar daca tot citesti, sa te si ajute intr-un scop anume.

| rrroxy a răspuns:

Jurnalul annei frank e o carte deosebita