| mary123 a întrebat:

Ce carti interesante ati citit? Ceva carti politiste, sau cu agenti secreti :d

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Traieste si lasa-i pe restul sa moara"devil

| arysa a răspuns:

Incearca orice carte de Sandra Brown de ex Spaima, Situatie limita, Alibiul, Confidenta noptii-toate sunt super.
Lantul minciunilor-Iris Johansen(pur si simplu bestiala)
Lucinda Edmonds-fara tine(dragoste+politista dar merita)
Si unele carti de Nora Roberts sunt frumoase.

| Silvara a răspuns:

Iti recomand "Zece Negri Mititei" de Agatha Christie, daca nu ai citit-o deja. E pur si simplu geniala.Am terminat-o intr-o singura zi, nu m-am putut opri.
In rest, iti recomand :
Rodica Ojog-Brasoveanu - Al cincilea as, Necunoscuta din congelator, Disparitia statuii din parc.happy

| ZeroBarat1 a răspuns:

John Grisham - Maestrul, e bestiall, merita citita!