| OhGodWhy a întrebat:

Ce casti pentru telefon imi recomandati, as dori o calitate a sunetului cat mai mare sa fie compatibili cu Samsung galaxy mini
Cineva?

3 răspunsuri:
| Razorsharp a răspuns:

Eu iti recomand castile de la Samsung Galaxy S3 sau Beats By Dr. Dre.

| AndreiNeagu a răspuns:

Eu am incercat tot felul de casti si mai ieftine si mai scumpe dar tot BOSE raman preferatele mele. nimic nu se compara cu claritatea pe care ti-o ofera acele casti si se potrivesc la aproapre orice telefon.totusi depinde de ce buget dispui. dar eu prefer sa platesc o data pentru ceva bun decat de 10 ori pe ceva ieftin si prost. bafta