| PumpkinDoll a întrebat:

Ce chestii va intristeaza/va "taie" cheful in general? Eu cand stau cu mama la bucatarie,tv-ul e numai pe stiri si mereu cand il mut ma cearta,mi se taie tot cheful cand ma uit la stiri pentru ca stiu ca o sa vad numai crime,violuri,razboaie, copii bolnavi si alte chestii de genu.Si cand vine cineva la noi acasa incep cu subiecte de genu "Da' stiai ca X are cancer?"..."A, pai si Y are".

3 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Am cheful "taiat" mereu si greu gasesc motivatie, problema e vina lenei

| noname2021 a răspuns:

Mie mi se taie cheful cand cineva vrea sa faca un lucru si eu nu vreau dar trebuie sa-l fac oricum desi urasc asta -.-

| What01 a răspuns:

Mi-e când cineva ma enervează, contrazice