| PumpkinDoll a întrebat:

Ce/Cine v-a facut sa plangeti ultima data?(Nu de fericire)

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un film, mai emotional, eram in perioada in care femeia din mine a iesit la suparafata si m-am uitat la un film https://www.cinemagia.ro/......ber-20707/

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mai știu, cred că m-am apucat eu să plâng de nervi din nu știu ce motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca sun a *** rau, dar acum un an cand am luat 3, 30 in teza la mate. M-am simtit ca ultimul rahat, bun de nimic, prost chiar. Vara anului acela tin minte ca m-am apucat de informatica si matematica in forta. S-a ajuns bine, avand in vedere ca pe al 2-lea semesteru am luat 9, 20 fara sa invat cine stie ce pentru ea.

| GirlOnline81 a răspuns:

Un caine, daca poti sa crezi.

| asperger3 a răspuns:

Desi nu prea plang in general, cu exceptia momentelor cand sunt putin nervos, am plans la moartea cuvia din familie. Mai ales ca il vazusem in spital si era o leguma efectiv;( Imi e dor de el;((((

| PumpkinDoll explică (pentru asperger3):

I feel you, bunicul meu era un om voinic dar cand a avut cancer la cap si plamani arata ca o fantoma.