| CatelusPufos a întrebat:

Ce coduri pentru flow sunt la ourworld?

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Pui intai test-mode 42 si apoi pui cryptobiologist.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai imi dai si mie coduri de 20 30 sau 100 plz ca am nevoie urgen daca vrei sa ma contactez id meu : pustoaicaoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiii daca vrei mai mult flow poti sati cumperi flow batery am primit d la crew aia mai mik si am primit 20 flow(la magazine costa 30 gems)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu ma joc de un an si sunt lv 78... si vr sa the ajut mai intai scrii test-mode 42 si dupa cryptobiologist... bafta!winking ceaw

| Warriorr120 a răspuns:

Sunt inca niste chesti fi atentt!
Deci:scrii flow flow flow si iti da cam un sfert din tot cercul si daca astepti mai mult de o ora iti da cam 50 flow si daca scrii full flow battery si tot o ora astecti iti da 100... funda?

| David10 a răspuns:

Scrii test mode 42 si dai pe primul site si acolo iti zice ce sa faci dar nu il poti folosi decat odata pe zi