| EMYnescu a întrebat:

Ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a fi reprezentant a unei firme de cosmetice? ex: AVON

1 răspuns:
| Bella03 a răspuns:

Mai intai trebuie sa iei legatura cu un reprezentat, din cate stiu mai intai trebuie sa indeplinesti 4 pasi fiecare in valoare de x lei, dupa ce ai incheiat cu succes pasii, poti face comanda de cat vrei tu sau deloc. In plus primesti si un discount de vreo 40 - 50 sau chiar 60 lei depinde de valoarea comenzii. Mai primesti si multe produse avon. sora mea este reprezentant