| Mariamary999 a întrebat:

Ce conteaza mai mult frumusetea interioara sau cea exterioara?

Răspuns Câştigător
| SuntFataa a răspuns:

Ambele conteaza. Dar eu as prefera mai mult sa am o amica sau un amic care sa aiba o frumusete interioara decat unul/una cu o frumusete exterioara dar caracterul sa ii fie josnic
In cee ce priveste persoana iubita ar trebui sa le aiba pe amandoua dupa parerea mea.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E de la sine înțeles că ce ascundem în interior contează, însă întâi ne interesează exteriorul, judecăm după aparențe și când apariția e una plăcută devenim interesați de interior.

| Khalesionfleek a răspuns:

Cred ca prima impresie, fara ca persoana sa scoata vreun cuvant, o da exteriorul. Insa, bineinteles ca nu doar acesta conteaza. Frumusetea interioasa, peronal, o apreciez mai mult decat cea exterioara. Orice persoana merita o sansa indiferent cum arata. Lumea judeca, si adestea te trezesti si tu judecand pe altii dupa aspectul fizic.
Insa as prefera o persoana mai ''uratica'' si cu capul pe umeri, decat miss popularitate-barfitoarea orasului. Insa si aici e vorba de gurturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea intelectuala.

| Soowhaat01 a răspuns:

Sincer, la inceput eram de parere ca cea exterioara e importanta. Da, e adevarat ca intr-o relatie conteaza sa te atraga fizic cel/cea de langa tine la inceput.
Dar, pe parcursul anilor mi-am schimbat decizia. Conteaza ce ai in interior, sufletul, caracterul.
Degeaba esti o frumusete rara, daca caracterul e sub orice critica.
Ca pana la urma atunci cand murim sufletul e cel care ramane intact.

| dana12848 a răspuns:

Amandoua

| 18Marius a răspuns:

Interior