| VisSs a întrebat:

Ce credeti ca ati fost intr-o viata anterioara? big grin

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Daca vrei sa afli fa acest test :

http://www.clopotel.ro/......rioara-131

Eu cred ca intr-o viata anterioara am fost o egipteanca. Nu cred ca am fost nici regina, nici printesa, mai degraba cred ca am fost o fata care avea multa putere peste oamenii de rand.

Sper ca te-am ajutat. :D

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Clar am fost punkistalaughing

| Psihoyounger a răspuns:

Nu cred în vieţi anterioare. Sau cel puţin, nu mă interesează subiectul. Vreau doar să trăiesc viaţa actuală.

| Nymphetamine a răspuns:

Pastrav happy

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu cred si sunt convinsa ca am fost ori un caine(ca prea ii inteleg din privirilaughing) ori vrajitoare ca ma inebuneste ocultismullaughing)

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu cred in chestii de genu big grin.

| Kyky a răspuns:

Eu nu cred in viata anterioara. Nu cred nici in cea viitoare. Uneori nu-mi vine sa cred nici in cea actuala... Am impresia ca totul, inclusiv faptul ca existam, este un vis sau doar imaginatia [bolnava] a vreunui zeu.

| Annd a răspuns:

Ninjaaaa! laughing

| claudiu_7386 a răspuns:

Un spermatozoid

| crysstyann a răspuns:

Imi pare rau dar nu a existat o viata anterioara asta este singura viata si dupa aceasta vei ajunge fie in rai fie in iad unde va hotara dumnezeu asta este adevarul daca vrei sa crezi bine daca nu asta e