| PeștisorulMov a întrebat:

Ce credeți că face o fată mai atractivă?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ziua de azi, tricou scurt si buricul la vedere.

| Violleta2022 a răspuns:

Inteligenta, feminitatea, parul lung, naturaletea ei, hainele feminine.

| VoidEternal a răspuns:

Presupunand ca se incadreaza in limitele normalitatii in ceea ce priveste trasaturile, constitutia, etc, personalitatea poate face o fata mai atractiva pentru mine. Adica daca as avea de ales intre doua fete, una absolut superba, careia nu ii poti reprosa nimic din punct de vedere dar cu personalitatea unei scanduri, si o fata care arata absolut banal si care din punct de vedere fizic nu iese cu nimic in evidenta, dar care are o personalitate compatibila cu a mea, o aleg pe fata nr2 cu ochii inchisi si fara sa ma uit in spate.

Imi plac fetele mai exuberante, care nu se iau prea tare in serios, au simtul umorului si carora le place contactul si apropierea fizica. Nu ma refer aici la chestii ce tin de sex.

| anonim3247 a răspuns:

Înălțimea, să fie slabă și cam atât până te însori.

| AdioTPU a răspuns:

Atitudinea, feminitatea, curajul, inteligenta.

| Fonk a răspuns:

Se da la toti baieti carei convine.
Pe romaneste, alege din care vrea

| netisandubestcosplay a răspuns:

Conduce golf