| FaraNume2 a întrebat:

Ce credeti ca i s-ar putea oferi unui baiat (in jur de 15-16 ani) ca si cadou de Craciun? ceva semnificativ, dar totodata sa-l si amuze. happy

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

-cercei
-lantisot
-bratara
-parfum mai ieftin
-un animal din plus
-un lac de unghii
-un CD cu un film bun
-vopsea de ochi
-luciu de buze
-rimeil
-fond de ten
-o carte
-un penar
-o caciula
-un fular
-o manusa
-un portofel
-o bentita
-un breloc
-brosa
-clama de par
-curea
-geanta
-ceas

Sau Ceva simbolic! de exemplu poti sa ii iei o bratara,ceva ce sti ca si-ar dori foarte mult, sau ceva care sa simbolizeze prietenia voaastra poti sa-i faci un colaj cu pozele voastre, daca o cunosti mai demult, daca ai si ceva banuti te duci la magazin si ii iei o pereche de cizme, o pereche de cercei, un parfum.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un porc din care sa-si faca pusculita

| CosminC86 a răspuns:

O pusculita in forma de porc.

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Un glob cu Mosu', o rama cu Rudolf, un costum de spiridus, o caciula de Mos... Sper ca ti-am fost de ajutor, noroc!

| FloriNk a răspuns:

Un prezervativ laughing

| FaraNume2 explică (pentru FloriNk):

'ai nu mai spune laughing

| BadLara a răspuns:

PC şi net.sau jocuri.Sau un PC mai bun.

| KimKimmyKim a răspuns:

Un joc pentru PC, sau haine.