| AnutaAna0213243 a întrebat:

Ce credeți ca o sa pice anul asta la Examen? Liric, epic, roman etc.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La care examen te referi?
Cel de admitere la liceu, cel de BAC, sau cel de la facultate?

| AnutaAna0213243 explică (pentru Violleta2022):

Cel de admitere la liceu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate pica orice, ca nimeni nu stie subiectele si nu le poate afla, deoarece sunt secrete, pana in momentul examenului.
Sfatul meu este sa pui mana serios pe carte si sa inveti toate genurile si lectiile, ca la sfarsit de an, cand ajungi la examen, sa stii tot si sa-ti vina usor la examen.

| AnutaAna0213243 explică (pentru Violleta2022):

Asa voi face mersi mult

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Buna! Si eu sunt cls a opta anul acesta si eu zic sa analizezi subiectele din 2010 si pana in anul asta sa vezi si faci diferenta.