| fatha15 a întrebat:

Ce credeti ca o sa se intample cu noi dupa ce vom mur idin punct de vedere spiritual (fizic stie toata lumea)Fundoi!

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

God. Si eu stau uneori si ma intreb, dar cred ca nu mai urmeaza nimic. Pur si simplu se termina totul. Nu sunt deloc curioasa, dar parca parca abia astept sa vad, deoarece e atat de... fals tot ce zice lumea : reincarnare...prostii! sfarsitul inseamna sfarsit din toate punctele de vedere, dar sa ne vedem sanatosi acolo unde se sfarseste si sfarsitul. thinking

1 răspuns:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Doamne Doamne stie ce o sa faca cu noi acolo.