| BiaSiAtat a întrebat:

Ce credeti ca se v-a intampla pe 19 martie atunci cand luna se va apropia foarte tare? Funda pentru cel mai logic raspuns.

7 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Azi pe la 14 si ceva pe B1 au vorbit unii despre asta si au spus ca nu se va intampla nimic si ca nu trebuie sa ne facem grijiwinkingasa se intampla in fiecare luna.aici nu am inteles ce vor sa spuna. probabil in fiecare luna odata la cativa ani habar n`amwinking

| Klaaa a răspuns:

Nimic!

| Phineas a răspuns:

Cred ca se va produce un cutremur... poate unul de 7-8grade...

| Соlorful a răspuns:

Pai in mod sigur nu e de bine; cel mai sigur vor fi cutremure din cauza atractiei dintre luna si Pamant...in rest, vom vedea noi...

| AlcoholicSmile a răspuns:

Va fi un dezechilibru atmosfericbig grin

| cunamalina a răspuns:

Se va crea un cutremur mic dar totusi cutremur