| colin16 a întrebat:

Ce credeti de meciul de la Wrestlemania 27 dintre Undertaker si Triple H? Cine va castiga?big grin

Răspuns Câştigător
| Phutui a răspuns:

Hmm merg pe mana lui triple H

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu s-a confirmat meciul inca
dar daca va fi acest meci undertaker castiga 19-0 RIP

| Laurentiuuu a răspuns:

Triple H

| Muhteşem a răspuns:

Amandoi sunt foarte puternici udertaker este un fenomen si triple H este regele regilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mari sanse ca triple h sa castige

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super smecher.Dar frate undertaker va caastiga are mult bulan

| dendendenis a răspuns:

Ce prostii tot vorbiti? Undertaker il va face una cu pamantul pe Triple H

| alberto_8297 a răspuns:

Triple hhh este mai bun ce naiba e regele regilor nu? undertaker va fi ingropat in in groapa pentru TRIPLE HHH