| S3S3an a întrebat:

Ce credeti despre anime?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Eu cred ca te refereai la Anime, am dreptate?
Mie imi plac foarte mult, sunt o mae fanalove struck
Imi plac de la 6 ani, cand am descoperit animaxul.La inceput am cautat pe net,, desene japoneze,, si asa am descoperit ca se numesc anime.
Apoi am descoperit Naruto, a fost ca prima mea dragostelove struck
Tie iti plac?

| S3S3an explică (pentru MadRaven):

Da mie la fel imi plac foarte tare la fel si naruo imi lpace foarte tare.

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi, nu am nimic împotrivă cu ele, cu toate că nu am timp să le vizionez.

| StylesGeorgiii a răspuns:

Dupa parera mea animalele sunt cei mai buni prieteni, deoarece ele nu iti spun secretele nimanui si nu se supara pe tine daca faci ceva rau.

| ChristopherE a răspuns:

Sunt dragute.