| Ralu_6779 a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber(bibelou, biberon)?

Răspuns Câştigător
| Deea :x a răspuns:

Despre Justin Biberon thinking paaai nu-mi place de el happy are o fata nu stiu cum sa zic, de rasfatat laughing si nici cum canta nu-mi place si nici freza aia a lui oh go on

12 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

E destul de ok imi plac multe melodii de la el

Justin Bieber-Stuck in the moment
http://www.youtube.com/watch?v=Z40Nl3QgNnk

Sean Kingston Ft. Justin Bieber - Eenie Meenie
http://www.youtube.com/watch?v=hT0mHIRKARM

Justin Bieber ft Soulja Boy- Rich Girl
http://www.youtube.com/watch?v=9nWTCPw2Ir4

| narcisa a răspuns:

Eu cred ca justin bieber canta foarte bine si arata la fel de bine
fundita?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu-mi place

adica canta foarte frumos da ii lipseste cevawinking

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

,, Bună mamă, bună bunico, sunt la TV! '' dăăă laughing Cântă bine, n-am ce să comentez dar e prea enervant.big grin

| Helene a răspuns:

Nu cred nimicsadDar imi place aspectul lui fizicwinkingCne n'ar vrea sa iasa cu un tip ca el pe strada?batting eyelashes

| bebitzu a răspuns:

Canta bine, dar cam atat (poate te asteptati la mai mult) tongue

| anamariamj a răspuns:

Pitic norocoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber canta bine si are tot viitorul inainte insa mai trebuie sa lucreze la partea cu socializarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Justin BiBeRon asta: Are 16 ani si arata de 11laughing. Nu canta bine! E urat! E Fitzos! E copilaros sh Rasfatat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l pis in freza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber este foarte frumos si canta bine imi place de el cine nu ar vrea sa iasa cu el

| iuly_3244 a răspuns:

E dragut