| LarisaTH a întrebat:

Ce credeti despre trupa Tokio Hotel? va place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Mi e imi place.Ii ascult de doi ani si sunt o mare fana.Totusi stilul lor vechi parca imi placea mai mult.Versurile insa au ramas frumoase si pline de inteles happy

(btw, se scrie "credeti", pentru ca nu inseamna "crede iti")

6 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna Larisa.Da imi place aceasta trupa, si mai ales de bill kaulitz, este foarte dragut si chiar daca multi zic ca e fata mie mi se pare un scump.Tie cum ti se pare?

| LarisaTH explică:

Draga byaaaaaaaaaaaaaaaa cocalari si pitipoancele asculta manele,nu rock,doate ca tie iti plac manelele si muzica populara si nu am nimic impotriva dar nu te lua de TH pentru ca nu e o trupa emo, si eu una nu sunt emo, si daca as fi nu stiu dc ti-ar pasa tie.un sfat prietenesc : vezati de viata!

| DaNNN a răspuns:

Mie da. intr-o oarecare masura.

| Byaaa a răspuns:

Mie un nu-mi place de loc...adica or avea ei melodii frumoase dar mi se pare ca numai rockerii, cocalarii si pitipoanecele care se cred emo o ascultabig grin FARA SUPARARE!happy

| devilandreeaa a răspuns:

Depinde. mie imi place! avem stiluri diferite si putem avea alte preferinte