| Ponea_Dragos_1992 a întrebat:

Ce credeti despre universitatea craiova; o mai vedem vreodata in liga 1?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Eu sper sa revina ca suporter de mic al craiovei nu pot sa accept alta echipa in afara de universitatea Craiova
GO GO Lions

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ar fi bine ca U Craiova sa revina, deoarece este o echipa de traditie in fotbalul romanesc plus faptul ca a fost prima echipa romanesca ce a ajuns in semifinalele unei competitii europene, si anume in semifinalele cupei uefa in 1982.