| laura23 a întrebat:

Ce crema de la avene imi recomandati pentru cosuri? sa fie buna :*

3 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Incearca ca tu sa te speli des pe fata cu sapun dimineata si seara...in caz de puncte negre iaa'o babesc big grin ia malai si udati putin fata si da cu malaiu ala freaca bine si dupa aia o sa vezi ca dupa un timp nu o sa mai ai cosuri negrebig grin
Nu sunt deloc bune cremele sincer mai rau iti factongue

| Angel_3284 a răspuns:

De la AVON nu este buna nicio crema.crede-ma! Am incercat si eu o multime si nu sunt bune. Iti sugerez sa iti cumperi Zinerit si gel Skinoren. Le poti cumpara pe gratis cu ajutorul medicului de familie. Eu asa am facut. Daca nu.iei de la scoala o adeverinta ca esti eleva si specifici ca iti trebuie la Dermatolog, iti mai trebuie o trimitere de la medicul de familie, cu acestea doua te duci la dermatolog, vei avea consultatia gratuita, plus zinerit si gelul de curatare gratuite. Fundita?big grin. oricum iri urez bafta.ca stiu cum e.winking

| Lotico a răspuns:

Nui adevarat Angel_3284 cred ca i prost sau i cam aiurit cremele de la avon sunt bune intr-adevar nu toti avem acelasi ten dar merita sa incerci.Eu am incercat skinoren gel si crede-ma ca na mers deloc vreo 4-5 luni am incercat cu el si deloc na mers